Sönmez Yapı
 
Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayın...!
0535 431 76 71 - 0216 494 63 63
- S-7000 HORIZON
- S-7700 SLIDER
- CAMODA
- BAHÇE KAPISI
- ALÜMİNYUM DOĞRAMA
- PANJUR
- SİNEKLİK
- DUŞAKABİN
- ÇELİK KAPI
- FOTOSELLİ KAPI
- MUTFAK DOLABI
- AMERİKAN PANEL KAPI
- MOTORLU KEPENK
- KÜPEŞTE


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google+ Paylaş
MUTFAK DOLABI
MUTFAK DOLABI
Amaç kendi alanımıza ve beğenimize uygun bir mutfak  dekore etmek 
 Her bölgeyi iyi değerlendirmek suretiyle projelendirilen mutfağınız, bu kullanım alanlarına sahip olmanızı sağlayacaktır.
Bayanların dar mutfaklar ile ilgili şikayetlerini göz önünde bulundurursak, iyi dekore edilen bir mutfağın önemini anlamak çok daha  kolay olur. Modern mutfak modelleri ile her alanı en ince ayrıntısına kadar değerlendiren ve size kolay, sağlam ve görselliği  sağlayan, aynı şekilde geniş alanlar sunan bir mutfak elde edilebilir.  Kullanıcıların gereksinimlerine yönelik bilgisayar ortamında   tasarlanan modern mutfak dolabı ile ihtiyaca tam olarak  cevap vermede kusursuz
Tasarım tamamen kullanıcının hayalindeki mutfağını tasarım ortamında görmesini sağlar
 Zevkinize ve bütçenize göre bir model bulamama gibi bir korkunuz kesinlikle olmamalı.
 Modern mutfak modelleri hem geniş mutfaklar için, hem de küçük mutfaklar için kullanılabilir.
 Küçük mutfaklara özel üretilen dolaplar ile dar alanın verdiği dezavantajları avantaja çevirmek  imkansız değildir

Modern mutfak dolapları, sunum olarak oldukça dikkat çekmektedir. modüler  kesimli bu dolap modelleri standart dolaplara nazaran daha renkli ve canlıdır. İsteğinize göre  renkleri seçerek kendinize uygun bir mutfak yaratmış olursunuz.
Mutfaklar, uzun zamandan bu güne, kadınların en fazla vakit geçirdikleri alanların başında gelmektedir. Evlerdeki en önemli alanlardan biri olan mutfakların kullanım şekilleri günümüze gelene kadar oldukça değişmiştir. Eskiden sadece yemek yapılan alanlar olarak kullanılmış, başkaca bir amaçla kullanılmamıştır.
 Zamanımızda, teknolojilerin ve sanayileşmenin gelişmesiyle birlikte mutfaklar, daha fonksiyonel olarak kullanılmaya başlamıştır. Teknolojinin sunduğu imkanlar doğrultusunda, yeni ve kullanışlı pek çok ürün mutfakların şekillenmesinde rol oynamıştır. Dünya ile eşzamanlı olarak, insan hayatına hızla giren internet sayesinde, birçok tasarım ve dekorasyon öğeleri mutfak alanlarındaki değişiklikleri ülkemizde de beraberinde getirmiştir. Artık mutfak alanları, sadece yemek yapılan bir yer değil, aynı zamanda kahvaltı yapılan, yemek yenilen ve oturma alanı olarak ta kullanılmaya başlamıştır. Ailelerin bir araya geldiği alanların başında yer almaya başlamıştır.  Evinizin dekorasyonunda ve görselliğinde önemli paya sahip olan mutfak dolapları, çok değişik malzeme ve ürünlerle üretilmektedir. Peki, kaliteli mutfak dolabı nasıl seçilmelidir? Evinizin genel formuna, dekoruna uygun ve kaliteli mutfak dolabı seçebilmeniz için, aşağıda bazı detaylar vermeye çalışacağız. Mutfak dolabının yapılacağı alan, özel olarak firma tarafından ölçülendirilmeli, sonrasında da bilgisayarda yapılan çizimler üzerinden son şekline karar verilmelidir. Bunun akabinde, dolap imalatında kullanılacak olan malzemelerin bir listesi ve detayları mutlaka alınmalıdır. Malzemelerin iyi kalite olup olmadığı belgelerle belirlenmelidir. Genel olarak mutfak dolapları, ana iskeletinde kullanılan malzemelerin türleriyle değerlendirilmektedir. Buna göre, dolap iskeleti daha fazla yoğunluğa sahip MDF Lam malzemeden olursa, dayanıklı ve uzun ömürlü olacaktır. Kullanılan aksesuarlar oldukça önemli bir pay sahibidir. Çünkü kalitesiz aksesuar kullanımı dolap çekmecelerinde, kapaklarında ve diğer noktalarda sorunlar yaşatabilir. Kaliteli ve fonksiyonel olan aksesuar seçimleri, sizin rahat kullanımınız için oldukça önemlidir. Büyük hayallerle sipariş verdiğiniz, mutfak dolaplarınızın görselliğini tamamlayan ve dekorasyonun önemli unsuru olan kapak renkleri ve modelleri, mutfağınıza hayat veren dekorasyon unsurlarının başında gelmektedir. Teknolojinin sağladığı imkanlarla, günümüzde çok modern ve şık dolap kapakları üretilmektedir. Hijyen ve sağlığın öne çıkarıldığı bu kapaklar, aynı zamanda görsellikleri ile de çokça tercih edilmektedir. Kapaklarda, Akrilik ve membran kaplamalı olarak üretilen modeller, zengin renk ve desen seçenekleri ile göz doldurmaktadır. Mutfağınıza hakim olan veya kullanmayı tasarladığınız farklı tonda renklerle, ahenk sağlayabileceğiniz kapak renkleri  vardır. Bu kapaklar kolay temizlenmesi, antibakteriyel olması, kolay çizilmemesi ve uzun ömürlü olması nedeniyle, mutfaklarınıza değer katacaktır.

Şenel AKSOY - Web Tasarım ve Web Yazılım
Şenel AKSOY - Web Tasarım ve Web Yazılım
Şenel AKSOY - Web Tasarım ve Web Yazılım
Tasarım Ve Kodlama Şenel AKSOY