Sönmez Yapı
 
Ücretsiz Keşif İçin Bizi Arayın...!
0535 431 76 71 - 0216 494 63 63
- S-7000 HORIZON
- S-7700 SLIDER
- CAMODA
- BAHÇE KAPISI
- ALÜMİNYUM DOĞRAMA
- PANJUR
- SİNEKLİK
- DUŞAKABİN
- ÇELİK KAPI
- FOTOSELLİ KAPI
- MUTFAK DOLABI
- AMERİKAN PANEL KAPI
- MOTORLU KEPENK
- KÜPEŞTE


Facebook'da Paylaş Twitter'da Paylaş Google+ Paylaş
PANJUR
Yapıların vazgeçilmez yalıtım ve güvenlik malzemesi olan pancur sistemleri her sektörde olduğu gibi bu sektörde büyük bir teknik yenilenme, deyim yerindeyse çağ atladı.Uygulanan renk ve otomasyon sistemleri ile buluduğu yerin değerini,konforunu ve yaşam kalitesini çok üst seviyelere taşıdı.
 Kapalı konumda iken güneş ışınlarına karşı bulunduğunuz ortamı ve ortamdaki nesneleri koruma altına alır. Hava koşullarına karşı evinizi korur. Özellikle karlı ve rüzgarlı havalarda yalıtım sağlayarak sıcak bir ortam oluşturur. Sınırsız  renk seçeneği de mevcuttur.
Yoğun hava kirliliği , mekanik zorlama ve uzun süreli güneş ışığı bu kalın koruyucu tabakaya zarar vermez. Binanın dışından oluşabilecek müdahalelere karşı , panjur sisteminin kanatları dışarıdan yukarıya doğru kaldırılmadığı için hırsızlık olaylarına karşı güvenlik sağlar.Binanızın dış cephe görüntüsünü bozmaz dekoratif bir görünüm sağlar.

Sistemin Başlıca Özellikleri
1.      37 ve 52 mm ebatlarında iki tip PVC lamel, 260X210 mm, 210X210 mm ve 230X175 mm ebatlarında üç tip PVC kutu mevcuttur.
 2. Özel aksesuarları  panjur+güneşlik, sabit panjur+güneşlik + sineklik, motorlu panjur (duvardan anahtarlı veya uzaktan kumandalı) gibi alternatifler yaratılabilir.
 3. İstenilen bölümlere takılan makas aksesuarı sayesinde dışa açılır  da yapılabilir.
4. Gereken durumlarda panjur kutusuna konulan yalıtım malzemesi sayesinde ekstra izolasyon sağlanır.
 5. Genişlik ve yüksekliğin arttığı durumlarda, lamellere kanulan destek sacları sistemin güvenliğini daha da arttırır.

  Müşteri memnuniyetine önem veren ve ürün kalitesinden ödün vermeden ürettiği otomatik ve manuel panjur modellerini ekonomik fiyatlara pazarlayan firmamız, yapılara özel panjur çözümleri ile yaşantınızı kolaylaştırmaktadır.
 Yıllarını bu sektörde geçirmiş olmanın verdiği profesyonellikle kaliteli ve kusursuz bir hizmet veren firmamız, deneyimli teknik ekibi ve birinci kalite malzemeleri ile sağlam kepenk ve panjur sistemlerini imal ederek montajını gerçekleştiriyor

Şenel AKSOY - Web Tasarım ve Web Yazılım
Şenel AKSOY - Web Tasarım ve Web Yazılım
Şenel AKSOY - Web Tasarım ve Web Yazılım
Tasarım Ve Kodlama Şenel AKSOY